Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

23 Cute Akita Inu Yavru Photo

57 Droll Akita Inu Yavru. Bursa köpek çiftliği www.satilikkopekilani.com akita inu yavru, yavru akita inu, akita inu ücretleri, akita fiyatları, akita inu ilanları, akita inu özellikl. Satılık akita i̇nu yavruları 05412625843 akita inu ırkı koruma içgüdüsü yüksek, sahibine bağlı bir köpekdir.

JAPON AKİTA İNU YAVRULARI SATILIK YAVRU K 236335
JAPON AKİTA İNU YAVRULARI SATILIK YAVRU K 236335 from bikopek.com

20 yılı aşan tecrübe ve bugüne kadar hizmet verdiği 30 bine yakın müşterisiyle büyük bir aile olan elit yavru; Istanbulda her yere getirilecek akita 9 aylik disi. Japon akita ve amerikan akita inu köpek.

Biçimli Vücudu, Ağırbaşlılığı, Kendisine Has Ve.


Satılık akita i̇nu yavruları 05412625843 akita inu ırkı koruma içgüdüsü yüksek, sahibine bağlı bir köpekdir. 0554 348 69 36 devamını oku. Extremely rare encounter with a sharptail mola.

Akita Inu Irkı Görünümünün Albenisi Yanında Koruma Güdüsünden Kaynaklı Bölgesel Koruması Da Son Derece Iti Pozisyonundadır.


Yavru japon akita inu yavrularımız. Akita inu hachiko yavru fiyatları 5.000 tl ile 12.000 tl arasında değişiklik göstermektedir. 21 rows akita inu cinsleri oldukça sevimli, sadık ve sevecen köpeklerdir.

Sadakati Ile Ön Planda Olan Bu Muazzam Hayvan Oldukça Yüksek Enerjiye Sahiptir.


Bursa köpek çiftliği olarak kaliteli ve güvenli. Japon akita inu ve amerikan akita üretim ve eğitim çiftliği Bu fiyat değişikliği yavrunun anne ve babasının kalitesi, şampiyonlukları seçeresinde ki soy ağacı ve tüy yapılarından kaynaklanmaktadır.

Akita Türkiye Paradise Dog Club, Antalya, Turkey.


Akita inu hachiko yavru fiyatları 5.000 tl ile 12.000 tl arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat değişikliği yavrunun anne ve babasının kalitesi, şampiyonlukları seçeresinde ki soy ağacı ve tüy yapılarından kaynaklanmaktadır. Japon akita inu yavrularımız teslime hazırdır.

Hem Diğer Köpek Cinsleri Hem De Insanlarla Üst Seviyede Dostluk Özelliği Ön Planda Olan Hayvan Aynı Zamanda Bekçilik Özelliği Ile Kendini.


Yavrularımız anne altından seçme imkanı ile annebabayı görerek yavrularınızı teslim alabilirsiniz. Akita inu ciftligimiz de aradığınız özelliklere uygun yavrunuzu bulabilirsiniz. Her renk dişi veya erkek akita inu yavrusu sahiplendirme, fiyat nedir ve ne kadar bilgisi sayfamızda yer alıyor.